O nas

Kancelaria działa samodzielnie na rynku usług prawniczych od 2000 roku, choć warto zaznaczyć, że radcowie prawni z nią związani pracują jako prawnicy-praktycy w różnych formach od początku lat dziewięćdziesiątych. Kancelaria od razu wkroczyła na ścieżkę dynamicznego i stałego rozwoju zdobywając zaufanie i prestiż u kolejnych klientów, z których znacząca część związana jest z nami od kilkunastu lat. Zbudowane przez nas trwałe więzi oparte są na zdobytym zaufaniu i solidnych efektach podejmowanych przez nas działań.  Domeną Kancelarii jest kompleksowa i skuteczna obsługa przedsiębiorców, do których przede wszystkim kierujemy naszą ofertę. Przyjmujemy również zlecenia indywidualne m.in. z obszaru prawa cywilnego, rodzinnego oraz prawa pracy i administracyjnego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

 

Poza pracującymi ze sobą jako stały zespół trzema radcami prawnymi, legitymującymi się olbrzymim doświadczeniem m.in. w pracy na stanowiskach kierowniczych w największych krajowych korporacjach finansowych oraz spółkach z udziałem Skarbu Państwa współpracujemy także ściśle z naszymi wychowankami, którzy zdali już egzaminy radcowskie i zajmują się profesjonalnym świadczeniem pomocy prawnej. Praca w małym ale prężnym zespole jest niewątpliwym atutem naszego biura. Działamy szybko i profesjonalnie, a każde zlecenie jakie przyjmujemy do wykonania traktowane jest z należytą powagą i w pełni odpowiedzialnie.

 

Kancelaria posiada olbrzymie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, egzekucyjnych oraz postępowań administracyjnych. Wspieramy klientów w negocjacjach handlowych oraz codziennej, bieżącej obsłudze ich firm. Współpracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, tak by czas reakcji na zgłaszane przez klientów problemy maksymalnie skrócić i stworzyć im komfortowe warunki funkcjonowania.

 

Kancelaria z dużymi sukcesami reprezentuje swoich klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, wykazując w tym obszarze bardzo dużą skuteczność w przełożeniu bronionego stanowiska na wynik sporu.

 

Jesteśmy Kancelarią, która jako pełnomocnik przeprowadziła pierwsze w naszym kraju, skuteczne postępowanie naprawcze spółki kapitałowej notowanej na giełdzie papierów wartościowych.